RIMEX - Paslanmaz Çelik Metal Grubu

ÜRÜN & MARKALAR

Hızlı Erişim

Hakkımızda

Erkan Mimarlık Dekorasyon Ve Ticaret Limited Şirketi 1969 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. 40 yıldan bugüne inşaat sektöründe pek çok farklı projeye imza atmıştır. 1998 yılında DECOSTEEL paslanmaz çelik markasıyla ithalat, ihracat ve satış, uygulamalarına başlayarak farklı bir alanda uzmanlaşmak için gerekli yatırımları gerçekleştirmiştir.

DECOSTEEL paslanmaz dekorasyon çeliği çağımız mimarlarının yaratıcı fikirlerine ilham kaynağı olan bir malzemedir. Çeliğin dayanıklılığını desen ve renk seçenekleriyle birleştiren DECOSTEEL estetik, kaliteli ve güvenli çözümler için aranılan malzeme olma özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Projeye özel yaratılan ikinci bir örneği bulunmayan desen seçenekleri mimarlar için sınırsız, özgür tasarım ortamı yaratmaktadır.

2001 yılında DECODOOR paslanmaz çelik kapılar geniş renk ve desen seçenekleri ile inşaat sektörünün hizmetine sunulmuştur. DECODOOR paslanmaz çelik kapılar Erkan mimarlık bünyesinde satışa sunulan DECOSTEEL marka paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretilmekte ve projeye özel teslim edilmektedir.

DECOCEİLİNG marka kompozit asma tavan sistemi ise 2007 yılnda Erkan mimarlık markaları arasına katılmıştır. DECOCEİLİNG kompozit asma tavan sistemi mimari tasarımlara seçkin örnekler sunmaktadır.

Diğer tavan sistemlerine göre 10 yıl garantili oluşu ve dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır. Üretiminde kullanılan ileri teknoloji, farklı desen seçenekleri DECOCEİLİNG asma tavan sistemini tercih eden kulanıcıya güven vermektedir.

2008 yılında Erkan Mimarlık İngiltere’ nin dünyada oldukça tanınan dekoratif paslanmaz çelik markası RİMEX ‘in Türkiye temsilciliğini alarak ürün yelpazesini genişletmiştir. RİMEX paslanmaz çelik Avrupa ve Amerika da tanınmış çok önemli mimarlara ilham vermiş, sanat eseri nitelikli kabul edilen önemli projelerde kullanılmış bir marka olarak Türk inşaat sektöründe de hızla yol almaktadır.

ERKANLTD