Hakkımızda

Erkan Mimarlık İnş. Dek. Tic. Ltd. Şti. 1969 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Kırk yıl boyunca inşaat sektöründe pek çok farklı projeye imza atmıştır.1998 yılında paslanmaz çelik markasıyla ithalat, ihracat satış uygulamaları yapmak için gerekli yatırımları gerçekleştirmiş ve paslanmaz çelik sektöründe uzmanlaşarak öncü firmalar arasına katılmıştır.

Çeliğin dayanıklılığını renk ve desen seçenekleriyle birleştiren DECOSTEEL, estetik, kaliteli ve güvenilir, prestijli projelerde hem yurtiçinde yurt içinde hem yurtdışında aranılan ve tercih edilen bir malzeme olarak ön plana çıkmaktadır.

DECOSTEEL paslanmaz çelik asansör kabin ve butonlarında, tüm mimari projelerde iç ve dış mekanda mekanda , mutfak sektöründe, otel ekipmanlarında ,tekstil ve aksesuarlarında aydınlatma sektöründe, ulaşım sektöründe başarıyla uygulanmaktadır. Projeye, kuruma, kişiye özel yaratılan, ikinci bir örneği bulunmayan desen seçenekleri, mimarlar için sınırsız ve özgür tasarım ortamı yaratmaktadır.

2008 yılında Erkan Mimarlık, İngiltere’nin dünyada oldukça tanınan dekoratif paslanmaz çelik markası RIMEX’in Türkiye temsilciliğini alarak ürün yelpazesini genişletmiştir. Rimex paslanmaz çelik Avrupa ve Amerika’da tanınmış çok önemli mimarlara ilham vermiş sanat eseri nitelikli kabul edilen önemli projelerde kullanılmış bir markadır.

DECOTILE, paslanmaz çelik dekoratif malzememiz de 2011 yılında sektörle ilk kez buluşmuştur. Kolon kaplamaları, asansör kabinleri için özellikle çok uygundur. Farklı renklerde üretilmesi mümkündür.

DECOMESH paslanmaz çelik örgü malzemesi de 2014 yılında Erkan mimarlık çatısı altındaki markalara katılmıştır. Yurt içi ve yurtdışında pek çok önemli projede mimarların çözüm ortağı olmuştur.

Dekoratif mesh ürünler aynı zamanda mimari tel örgü ürünler diye de adlandırılır. Yüksek kalitedeki paslanmaz çelik malzemelerden üretilir. Duvar kaplamaları, kolon kaplamaları, merdiven korkulukları, ayırıcı paneller, gölgelik, saçak kaplamaları, geçitler, asansör kabinleri gibi dekorasyonda pek çok farklı çözüm için uygulanırlar.

Metal meshler esnek ve paslanmaz çeliği yumuşatan transparan görünümüyle dekorasyona elegan bir yaklaşım sunar. Arkadan yarı saydam, önden sağlam ve parlak görünüm yaratır. Özgün dokusu ,çok yönlü kullanımı, değişik renkleri ve dayanıklılığı ile dekorasyonda değişik çözümler ve çeşitlilik yaratır.

Görüşmeyi başlat
WhatsUp Destek Hattı
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?