Decopipe Paslanmaz Çelik Borular

Dekoratif, dikişsiz renkli paslanmaz çelik borular dekorasyonda “paslanmaz çelik“ kullanılan alanlarda renk alternatifi sunar. DECOPİPE siyah, bronz, şampanya, altın sarısı renk seçenekleri, değişik çap ve kalınlıklarda (50.8 mm – 42 mm –  31.8 mm – 25 mm – 16 mm) sunulan çeşitleriyle asansör kabinlerinde, küpeşte ve korkuluk uygulamalarında, yapı sektöründe “çözüm odaklı” prestijli projelerin aranılan malzemesi olmuştur.

Decopipe Küpeştelerde

Projeye özel farklı dizaynlarda paslanmaz çelik merdivenler ve küpeşteler çeliğin dayanıklılığını prestijli görünümle birleştirerek kailteli ve güvenli çözümler için aranılan ürünler olarak ön plana çıkmaktadır. Tasarımdaki tüm sınırları ortadan kaldırarak sadece size özel ürünler yaratılmaktadır.

Decopipe Tutamak Serisi

Decopipe marka renkli 304 kalite paslanmaz çelik 25 ve 32 mm çapında borular ve yine paslanmaz çelik bağlayıcı aparatları kullanılarak üretilen DECOPİPE TUTAMAK SERİSİ yapı sektörüne yeni bir renk ve çözüm sunmaktadır.

DECOPİPE tutamak serisi altın sarısı, şampanya, siyah, bronz, renkli paslanmaz çelik borular ve bağlayıcı aparatlarıyla kullanılarak yapı sektörüne renkli tutamak seçenekleriyle pratik, zarif seçenekler sunar. Yapı sektöründe, tüm mimari projelerde her tür kapıda, asansör kabinlerinde kullanıldığında gerek uygulama kolaylığı, gerek dayanıklılığı ile önemli rol oynar. Bu özelliği ile prestijli projelerin aranılan ürünü olmuştur.

Decopipe Tutamak Serisi Temizleme Uyarıları

Ürünlerimizde kullanılan paslanmaz çelikler titanyum kaplanmıştır. Bu nedenle temizleme işlemi sırasında eritici ya da aşındırıcı içerikli temizleyiciler tel ve zımpara kullanılmamalıdır. Tuz ruhu veya asit içeren malzemelerle temizlenmemelidir. Nemli ve pamuklu bezle veya sabunlu su ile silinmesi yeterlidir.


DECOPİPE handle series is produced by using DECOPİPE colorful 304 quality grade, 25 and 32 mm diameter pipes, and stainless steel connecting part and have brought a new solution and colorful approach to the construction sector.

DECOPİPE handle series, using different colors of bronze, gold, black, champagne stainless steel pipes and stainless steel connecting parts with colorful options of handles have brought a new practical elegant solution to the construction sector. Lift cars, all kinds of doors are perfect application areas for Decoline handle series in the construction sector.İt is an easy, practical, and prestigious product for all architectural projects.

The stainless steel used in our products is covered by titanium therefore while cleaning erosive and abrasive cleaners, wire and emery
should not be used. Should not be cleaned with materials containing acid. Moisture is enough to be cleaned with cotton and soap.

 

Görüşmeyi başlat
WhatsUp Destek Hattı
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?